Zwiększamy przychody obniżając koszty

Zobacz co potrafi dedykowany system IDEAerp

Aktywuj wersję demo na 14 dni – zupełnie za darmo

już za 366 zł netto miesięcznie
/ utrzymanie

System ERP do automatyzacji sprzedaży w e-commerce

Nasz system ERP (zintegrowany systemym informatyczny, służący do zarządzania procesami biznesowymi) to obszerne narzędzie przystosowane bezpośrednio dla branży e-commerce. Automatyzuje złożone procesy sprzedaży, eliminując błędy ludzkie i skracając w ten sposób ważny czas obsługi klienta.

IDEAerp przedstawia wszystkie dane w przejrzysty sposób w jednym miejscu, wykluczając przy tym konflikt wykonania tych samych czynności przez kilku pracowników. Zastosowanie tego oprogramowania pozwala na korzystanie z jednego zaawansowanego programu, zamiast kilku lub kilkunastu narzędzi do obsługi procesów w firmie.

Dzięki systemowi ERP do automatyzacji sprzedaży w e-commerce, z dowolnego miejsca na świecie dokonasz zamówienia u kontrahenta, podejrzysz raport za ostatni miesiąc, wyniki sprzedaży i analizy, czy zaplanujesz działania handlowe. Ponadto, IDEAerp odciąża Cię od konieczności pamiętania o wszystkim, służy pomocą w lokalizacji braku wydajności oraz odgrywa rolę prawej ręki w podejmowaniu szybkich i ważnych decyzji. Zamówienia spływające z różnych kanałów sprzedaży są automatycznie zbierane i przetwarzane bez Twojej ingerencji, a ich realizacja ograniczona jest do minimum, dzięki całkowitemu uproszczeniu i przyspieszeniu tego procesu.

Zobacz demo

Zdobyliśmy pierwsze miejsca

Najważniejsze nagrody branży e-commerce

eTrade Awards - w kategorii
"Najlepsze oprogramowanie dla e-commerce"
ekomers - w kategorii "Rozwiązanie wspierające zarządzanie e-biznesem"

Wybierz odpowiedni
pakiet dla Ciebie!

W zależności od Twoich potrzeb, przygotowaliśmy cztery różne pakiety systemu IDEAerp, dostosowane do dużych, międzynarodowych firm sprzedających w internecie szeroką gamę produktów, z modułami B2B oraz możliwością rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swój biznes w branży e-commerce.

To od Ciebie zależy z jakich konkretnie modułów będziesz korzystał i jakie funkcjonalności są Ci potrzebne na tym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

Możesz rozpocząć pracę na profesjonalnym, w pełni bezpiecznym i skalowalnym systemie ERP dla e-commerce już od 366 zł netto miesięcznie!

Zobacz demo

System ERP dostosowany do Twoich potrzeb

System IDEAerp pozwala zoptymalizować procesy związane z weryfikacją i przygotowaniem zamówień. Został przygotowany tak, aby każdy z etapów pracy dostosować do potrzeb indywidualnego użytkownika. Funkcjonalności systemu odpowiadają oczekiwaniom małych i średnich przedsiębiorstw, dla których wspólnie dbamy o jego ciągły rozwój na dynamicznie zmieniającym się rynku. Mając na uwadze wyraźny wzrost znaczenia e-commerce, starannie rozwijamy infrastrukturę, na której oparty jest biznes naszych klientów. To Wasza wygoda oraz bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Dzięki IDEAerp wiele czynności związanych z prowadzeniem e-biznesu można w prosty sposób przenieść do przygotowanych przez nas narzędzi, co bezpośrednio przełoży się na oszczędność czasu i pieniędzy. Samo narzędzie jest niezwykle intuicyjne, a w razie potrzeby każdy użytkownik podczas codziennej pracy może liczyć na zaangażowanie naszego helpdesku.

System ERP projektowany i wykonany przez profesjonalistów

To, co wyróżnia nasz system ERP, to jego praktyczność, dopasowanie użyteczności do wszystkich pojawiających się w firmie zapotrzebowań. Podpowiedzi, jakie program proponuje w ramach pomocy w zarządzaniu sprawami przedsiębiorstwa, dotyczą każdego działu. Aplikacja posiada najnowsze usprawnienia informatyczne, co przekłada się na szybkie, dokładne i bezbłędne działanie. Osiągnięcie tak wysokiej sprawności możliwe było dzięki wiedzy i umiejętnościom najlepszych profesjonalistów. Dotyczy to, zarówno obmyślenia wszystkich przydatnych funkcji, w jakie program powinien być wyposażony, jak i ich profesjonalnego wdrożenia. Pierwszym aspektem zajęli się doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają realia zarządzania relacjami biznesowymi, magazynowymi i produkcyjnymi. Z kolei urzeczywistnienie teoretycznych założeń możliwe było dzięki zdolnościom najlepszych programistów. Zaowocowało to faktem, że oferowany system ERP jest wolny od błędów, dokonuje detalicznych analiz, sugeruje optymalne rozwiązania i znacznie usprawnia kontrolę i administrowanie wszystkimi aktywnościami dotyczącymi danego zakładu.

Wydajna praca w czasie rzeczywistym dzięki systemowi ERP

Gromadzenie danych, które umożliwiają dokonanie pełnej analizy obrazu funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz integrowanie wszystkich obszarów związanych z nim, nie wyczerpuje możliwości, jakie oferuje profesjonalny system ERP. Olbrzymią zaletą aplikacji jest fakt, że zapewnia ona również kontrolę pracy w czasie rzeczywistym, co znacznie zwiększa jej wydajność, wskazuje błędy i słabe strony, pomaga eliminować przestoje i wdrażać optymalne rozwiązania. Jest to możliwe dzięki modułowemu charakterowi programu. Pełna integralność poszczególnych działów firmy pozwala na szybkie ich współdziałanie, płynną wymienność zazębiających się informacji, analizowanie, zarówno wcześniejszych, jak i bieżących danych oraz podpowiadanie i wykonywanie najbardziej korzystnych posunięć. System ERP zatem monitoruje trwające czynności, co stanowi podstawę do diagnozowania niewydajnych działań. Możliwość pracy aplikacji w czasie rzeczywistym redukuje straty, dąży do maksymalnego zoptymalizowania kosztów i zwiększenia profitów, generowanych przez poszczególne działy przedsiębiorstwa.

Skorzystaj z naszego abonamentu.
Zyskasz więcej niż Ci się wydaje!

 • Nielimitowana liczba stanowisk

  Pracuj z całym zespołem bez przeszkód

 • Niski miesięczny koszt utrzymania

  Oszczędzasz

 • W cenie stałego abonamentu

  Poprawki systemowe, obsługa techniczna oraz aktualizacje

 • Rozwiązanie
  cloud

  Wydajne serwery w chmurze

 • Łatwość i szybkość wdrożenia

  Szybka przyswajalność działania systemu przez pracowników

 • Nowoczesna technologia

  Stosujemy szybkie i wydajne języki programowania

Prowadź swój biznes wygodnie.
Czyli mobilnie, dzięki web ERP.

Prowadź swój biznes wygodnie. Czyli mobilnie, dzięki web ERP. Zbudowaliśmy mobilną wersję systemu ERP. To wycinek systemu znajdujący się bezpośrednio na Twoim smartfonie lub tablecie. Dzięki aplikacji istnieje możliwość bieżącego kontrolowania firmy bezpośrednio z telefonu. Aplikację pobierzesz bezpłatnie przez App Store lub Google Play. Instalacja jest banalnie prosta.

Webowy ERP pozwoli zaoszczędzić do 70% czasu i zwiększy sprzedaż dzięki obsłudze Allegro, eBay i sklepów internetowych

Tak właśnie! System ERP posiada możliwość bezpośredniej integracji z Allegro, eBay, Amazon, IdoSell, Magento, Magento2, czy nawet PrestaShop. Wbudowane mechanizmy aplikacji w pełni obsługują takie czynności jak przyjęcie zapytania, rejestrację wpłaty, wygenerowanie faktury oraz zamówienie kuriera. Działania te realizowane są automatycznie! Ponadto system na bieżąco informuje allegrowiczów o aktualnych stanach magazynowych danego produktu lub statusie danego zamówienia.

Jak działa IDEAerp?

Integracja systemu ERP z drukarkami fiskalnymi i systemem kurierskim.

Możliwość podłączenia urządzenia fiskalnego powoduje uszczelnienie przepływu gotówki oraz brak możliwości „lewej” sprzedaży przez nieuczciwego pracownika. Ponadto automatyczne drukowanie skraca czas sprzedaży, minimalizując czynności generowania paragonu do jednego kliknięcia. System ERP obsługuje wszystkie drukarki fiskalne dostępne na polskim rynku. Dla uzupełnienia logistyki sprzedaży system ERP wyposażony jest w automatyczne połączenie z systemem zamówienia kuriera i wysyłki kurierskiej. Nadanie i zaadresowanie paczki odbywa się automatycznie zaraz po wydrukowaniu faktury lub paragonu.

Sprawdź moduł sprzedaży.

Automatyzuje on proces sprzedaży w sklepie internetowym. Wszystkie najważniejsze akcje, takie jak: wygenerowanie FV czy wezwanie kuriera, dzieją się same. A Ty zyskujesz czas na to, co ważne. Zobacz, ile możesz zyskać, wybierając moduł sprzedaży.

Integracja z kolektorami danych, czytnikami kodów oraz kodów QR.

To ważna funkcja dla działu magazynowego lub bezpośredniej sprzedaży towaru. Możliwość podłączenia czytników zewnętrznych do systemu ERP to udogodnienie w takich czynnościach jak zliczanie stanów, inwentaryzacje, wydania wewnętrzne/zewnętrzne lub przesunięcia magazynowe. Zastosowanie czytników uniemożliwia popełnienie błędu i co najważniejsze skraca czas każdej operacji związanej z towarem. Wszystko to możliwe dzięki pełnej integracji z kolektorami danych – wystarczy telefon lub kolektor z systemem Android lub IOS.

Szybkie pakowanie - panel wydań zewnętrznych.

Pakuj szybko i sprawnie. Panel wydań zewnętrznych wyposażony jest w funkcję zastosowania czytnika kodu kreskowego/ QR/ kolektora danych, które po użyciu rozpoznają produkt i szczegółowe dane zamówienia jego sprzedaży. Panel wydań umożliwia weryfikację jakości towaru według wyświetlanego zdjęcia produktu i ogólnie przyjętych standardów. Po zweryfikowaniu towaru następuje wydruk paragonu i listu przewozowego kuriera oraz wysyłka wiadomości e-mail do klienta, z informacją o opuszczeniu magazynu głównego. Produkty defektowe automatycznie lądują na magazyn defektów.

Bądź na bieżąco z Kontrahentami - aplikacja B2B w wersji webowej oraz mobilnej

Stworzyliśmy dodatkowy zewnętrzny panel klienta B2B, bezpośrednio połączony z modułem sprzedaży, magazynem oraz księgowością ERPa. Dzięki panelowi B2B klienci mają stały dostęp do informacji o Twoich produktach i usługach – mogą przeglądać katalog produktów, sprawdzać aktualną dostępność towaru oraz ich ceny, sprawdzić status przesyłki czy swoje rozrachunki i limity kupieckie. Ponadto w panelu użytkownik może podejrzeć historię swoich zakupów, wydrukować fakturę VAT, czy sprawdzić aktualny koszyk i najczęściej kupowane produkty. Dzięki panelowi B2B, bezpośrednio połączonym z IDEAerp, Twoja firma może sprzedawać nawet wtedy, gdy jej biuro jest zamknięte. Ty natomiast możesz zarządzać zawartością pulpitu klienta – w ten sposób decydujesz, jakie informacje mu udostępniasz. Pomyśleliśmy również o handlowcach w terenie – przygotowaliśmy specjalną aplikację mobilną, dzięki której będą mogli realizować zamówienia u klientów, nawet gdy nie będzie u nich zasięgu.

Rozmawiaj, czatuj, planuj. System rozmów głosowych.

To najnowsza funkcja systemu ERP. Dzięki niej wykonalne jest uruchomienie czatu, czyli rozmowy pisanej prowadzonej w czasie rzeczywistym pomiędzy pracownikami. Do rozmowy może dołączyć zewnętrzny użytkownik (np. klient), niemający na co dzień dostępu do systemu ERP. Dodatkowo dostępna jest możliwość zamiany czatu na rozmowę głosową.

Twoja firma pod kontrolą z każdego miejsca na Ziemi.

Potrzeba sprawdzenia kontaktu klienta, ceny zakupu/ sprzedaży towaru lub aktualnego stanu realizowanego projektu wzrasta nieoczekiwanie. By dać błyskawiczną odpowiedź lub podjąć kluczową na ten moment decyzję, potrzebny jest dostęp do informacji. Najważniejsza jest wówczas każda sekunda. W końcu czas to pieniądz! Z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu lub zainstalowanej aplikacji na Twoim telefonie, uzyskasz dostęp do wszystkich informacji w mniej niż 4 sekundy, z KAŻDEGO miejsca na świecie.

Rozbuduj system ERP pod swoją działalność.

Dzięki plastycznej strukturze aplikacji możliwa jest dowolna kombinacja i konfiguracja wszystkich funkcji systemu ERP. Opcja dedykacji i precyzyjnego przystosowania systemu ERP do biznesowej praktyki Twojego przedsiębiorstwa dostarcza możliwość wdrożenia softu kompleksowego, obsługującego księgowość, płace, sprzedaż, zakupy etc. W wielu przedsiębiorstwach systemy CRM i ERP są wypełnieniem pustej przestrzeni pomiędzy istniejącym programem F-K, magazynowym i sprzedaży, łącząc kilka oprogramowań w jeden szczelny, zautomatyzowany organizm.

Optymalizuj i automatyzuj
procesy w swojej firmie.

Przeprowadzone przez nasz zespół prace badawczo-rozwojowe pozwoliły na stworzenie innowacyjnego systemu ERP, bazującego na algorytmie genetycznym. Rewolucyjne rozwiązanie umożliwia optymalizacje i automatyzacje procesów realizowanych w systemie ERP. Algorytm genetyczny, poprzez funkcję samouczenia się procesów, usprawnia przesyłanie i generowanie danych w systemie, a w oparciu o zebrane informacje, w znacznie szybszy i intuicyjny sposób rozwiązuje powtarzające się problemy i zagadnienia użytkowników systemu ERP. Udowodniono, że zastosowanie algorytmu genetycznego w procesie tworzenia oraz użytkowania systemów ERP, skraca dotychczasowe długotrwałe procesy wdrożenia oraz zmniejsza nakłady inwestycyjne dotyczące wydatków na zakup systemu, sprzętu oraz usług szkoleniowych i wdrożeniowych.

Oprogramowanie dostosowane dla wszystkich.

System został stworzony tak, aby był dostępny dla wszystkich użytkowników, bez ograniczeń związanych z używaną technologią, oprogramowaniem lub niepełnosprawnością. W IDEAerp zastosowaliśmy możliwość korzystania z systemu w wersji z wysokim kontrastem. Zadbaliśmy o dobrą widoczność tekstu i mocne wyróżnienie go z tła. Pozwala to na korzystanie z IDEAerp osobom słabowidzącym lub z dysfunkcjami wzroku. Dzięki wysokiemu kontrastowi osoby, które mają problem ze wzrokiem, mogą swobodnie poruszać się po systemie i używać każdej z jego funkcji.

Umów się na bezpłatną konsultację i uzyskaj darmowy dostęp do demo systemu IDEAerp