Aby aplikować na to stanowisko, użyj poniższego linku:

LINK DO FORMULARZA

W IDEA COMMERCE specjalizujemy się we wdrożeniach systemów automatyzacji sprzedaży, usług hostingowych oraz budowie i rozwoju sklepów internetowych. Nasza firma składa się z ekspertów, którzy za pomocą technologii dążą do udoskonalenia biznesów naszych klientów. Razem szukamy rozwiązań, a także tworzymy i rozwijamy wiele projektów.
Jeśli tak, jak my stawiasz na rozwój, jesteś otwarty na nowe rozwiązania i masz głowę pełną pomysłów – TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Zadania, które na ciebie czekają:

  • doradztwo oraz aktywna sprzedaż produktów IDEA
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • odpowiedzialność za osiągane KPI w zakresie sprzedaży

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • 3-4 lata doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów z obszaru B2B oraz w sprzedaży usług
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań handlowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • dynamika w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

NICE TO HAVE:

  • doświadczenie w sprzedaży usług IT

W IDEA możesz liczyć na:

  • umowa o pracę, B2B? Ty decydujesz o formie zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie dodatkowe bazujące na prowizji
  • dofinansowanie do karty FitProfit
  • ubezpieczenie na życie
  • stała praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • prywatna opieka dla Ciebie i Twoich bliskich
  • wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • spotkania integracyjne
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • wysokiej klasy narzędzia do pracy
  • prosty proces rekrutacyjny: planujemy 1 etap
  • pełen onboarding, pozwalający na płynne wdrożenie się w struktury firmowe