Wiele sposobów dostawy w jednym miejscu

Wysyłaj paczki wygodnie. Szybka integracja z najpopularniejszymi kurierami. Zapewnij swoim klientom wybór i ciesz się większymi zyskami ze sprzedaży.

IDEAparcel - integracja ze wszystkimi najpopularniejszymi kurierami

IDEAparcel, to innowacyjna platforma, skupiająca wszystkie firmy kurierskie w jednym miejscu. Stworzona z myślą o branży e-Commerce. Narzędzie zapewnia dostęp do pełnej bazy kurierów, bez konieczności tworzenia połączenia z każdym dostawcą z osobna. Wystarczy, że zintegrujesz swój sklep z naszym rozwiązaniem i w wygodny sposób prześlesz paczki za pomocą m.in.: dhl, dpd, fedex, geis, goglobal, inpost, paczka w ruchu, poczta polska, suus, ups, xpress. Tylko od Ciebie zależy, ile sposobów dostawy i jakie firmy wybierzesz w swojej platformie e-commerce. W dowolnym momencie możesz dodać lub usunąć wybranego dostawcę przesyłek ze swojego sklepu. IDEAparcel bez problemu zintegrujesz z najpopularniejszymi platformami e-commerce: m.in. z Wocommerce, Magento, Presta Shop. Dzięki przygotowanemu przez nas rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Wysyłaj klientom paczki szybciej i łatwiej

Od nadania przesyłki, dzieli Cię zaledwie jedno kliknięcie. Dzięki integracji ze wszystkimi popularnymi firmami kurierskimi prześlesz zamówienia szybciej. W prosty i przejrzysty sposób stworzysz numery przewozowe dla wielu przesyłek, u różnych przewoźników jednocześnie. Nasz serwis pozwala na śledzenie paczek. Na interaktywnej mapie znajdziesz wszystkie punkty odbioru przesyłek. Zapewnij swoim klientom wybór dostawy.

Wszyscy kurierzy w jednym miejscu

Dzięki IDEAparcel, zapomnisz o kosztownej i długotrwałej integracji z firmami kurierskimi. W kilka minut połączysz swój sklep z dowolnym kurierem. W naszym systemie znajdziesz integracje, m.in. z DPD, InPost, GLS, UPS, Poczta Polska, DHL, FedEx. Z IDEAparcel zmiana, dodanie czy usunięcie kuriera, nie będzie stanowiło już problemu. Możesz, w dowolnym momencie, wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu.

Integracje z e-sklepem

IDEAparcel, to rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojego sklepu internetowego. System posiada gotową integrację dla platformy Magento, PrestaShop i Woocommerce. Nasze narzędzie zapewnia połączenie e-sklepu, z najpopularniejszymi firmami kurierskimi. Dzięki niemu nie musisz integrować każdego z dostawców osobno. Dodanie do oferty kolejnej firmy kurierskiej, nigdy nie było tak proste.

Skontaktuj się z nami

Zalety

 • Niski koszt wdrożenia

 • Wszyscy kurierzy w jednym miejscu

 • Bardzo szybkie uruchomienie

 • Jedna integracja
  z e-sklepem

 • Szybka wysyłka paczek

 • Wygodne
  narzędzie

Poznaj dedykowane rozwiązania dla sklepów na Magento

Najczęsciej zadawane pytania

 • Jak wygląda wdrożenie?

  Wdrożenie przebiega szybko i sprawnie. Nie musisz się o nic martwić, my zajmiemy się wszystkim. Integracja pozwala dodać do Twojego sklepu wybrane przez Ciebie firmy kurierskie.

 • Jakie są całkowite opłaty?

  Napisz do nas, prześlemy Ci wycenę na maila.

 • Z ilu kurierów mogę korzystać?

  Ze wszystkich dostępnych w ofercie. Nie wprowadzamy limitów. To Ty decydujesz, z jakimi firmami chcesz się połączyć. Napisz do nas, żeby otrzymać szczegółową ofertę.

 • Czy jest limit przesłanych paczek?

  Nie, nie ma limitów.

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej o IDEAparcel