Rozwijamy firmy, tworząc najlepsze rozwiązania dla e-commerce.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy codziennie dążą do udoskonalania, za pomocą technologii, biznesów naszych klientów.

Przejdź do kolejnej sekcji

Na nowo definiujemy e-commerce i pomagamy skalować biznesy naszych Klientów.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy codziennie dążą do udoskonalania, za pomocą technologii, biznesów naszych klientów. Razem szukamy nowych rozwiązań, a także tworzymy, rozwijamy i wdrażamy wielkie idee. W ten sposób wypracowaliśmy sobie status lidera branży e-commerce w Polsce.

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów ERP oraz budowie i rozwoju sklepów internetowych. Oferujemy 6 bardzo zaawansowanych produktów, które technologicznie podążają za najnowszymi światowymi trendami. Są funkcjonalne, intuicyjne w użytkowaniu oraz atrakcyjne graficznie. Nasze autorskie rozwiązania były nagradzane na prestiżowych konkursach branżowych. Sukcesy osiągamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej specjalizacji naszej załogi.

Zdobyliśmy pierwsze miejsca

Najważniejsze nagrody branży e-commerce

eTrade Awards – w kategorii
„Najlepsze oprogramowanie dla e-commerce”
ekomers – w kategorii „Rozwiązanie wspierające zarządzanie e-biznesem”

Mówią o nas

Dlaczego my

 • 13

  lat w branży

 • 1800

  obsłużonych klientów

 • 7

  autorskich narzędzi

 • 6

  prestiżowych nagród

Nasze wartości

Jesteśmy firmą IT, która nieustannie się zmienia, by dostarczać najlepsze rozwiązania. Na przestrzeni lat niezmienne zostają nasze zasady. To one określają kierunek działań i naszą tożsamość.

 • Rozmowa z klientem

  Lubimy rozmawiać! To dzięki wspólnej dyskusji dochodzimy do wspólnych i zgodnych wniosków. Rzeczowa konwersacja skraca kilkakrotnie czas realizacji projektu każdej wielkości!

 • Najważniejszy jest użytkownik

  Najlepsze rozwiązania dla e-commerce to takie, które ułatwiają pracę i są przyjazne dla użytkownika. Tak działa właściwy produkt. Pozwól na sugestię i dobre słowo, przecież zależy nam na wspólnym sukcesie!

 • Jakość

  Tworzenie projektu to proces, któremu oddajemy się w 100%. Stawiamy na jakość, a nie pośpiech. Pracujemy tak, aby zrealizować cel i być dumnym z wykonanej pracy.

 • Prostota przede wszystkim

  Najlepsze rozwiązania to proste rozwiązania. Naszym celem jest dostarczanie lepszych usług i ułatwianie pracy.

 • Patrzymy w przyszłość

  Nie znamy granic. Z odwagą patrzymy w przyszłość i tworzymy innowacyjne rozwiązania.

 • To nasza pasja

  To zdecydowanie pasja i jednocześnie praca, której każdego dnia okazujemy szacunek. Wyznaczamy sobie ambitne cele i wspieramy się w ich realizacji.

 • Działamy uczciwie

  Stawiamy na transparentne i uczciwe działanie. Czujemy się odpowiedzialni za projekty klientów i naszą firmę. Dlatego wybieramy najlepsze działania.

 • Zaangażowanie

  Aktywnie uczestniczymy w projekcie, na każdym z jego etapów. Jesteśmy zaangażowanym partnerem. Dzięki temu razem osiągamy najlepsze rezultaty.

Jak to robimy

Koncentrujemy się na napędzaniu i rozwijaniu biznesów naszych klientów. Wykorzystując technologie, pomagamy w rozwiązywaniu problemów, lepszej obsłudze klienta, zwiększeniu wydajności pracy, a także maksymalizowaniu konwersji w sklepie internetowym. Reprezentujemy podejście zorientowane na skuteczne działanie. Nasi eksperci, realizując wyznaczone cele, na każdym kroku ściśle współpracują z obsługiwaną marką. Dzięki temu osiągamy wysoką wydajność pracy.

 • Zapoznanie się

  To dokładny wywiad i rozpoznanie potrzeb. Analiza i finalny raport z określeniem założonych celów kończy pierwszy etap realizacji projektu.

 • Pomysł

  Czas na złoty środek, czyli stworzenie patentu, który połączy cel z akuratnością. Pomysłów zawsze jest sporo. To najtrudniejszy i jednocześnie kluczowy etap mający bezpośredni wpływ na w sukces projektu.

 • Analiza

  To jest etap, w którym weryfikujemy pomysł. Analiza, próba, obserwacja i diagnoza. Hasłem przewodnim jest pytanie „co będzie najbardziej skuteczne?”

 • Tworzenie

  Pomysł zaczyna przybierać realną postać. Praca w tej fazie przebiega ściśle wg dokumentacji i nie ma miejsca na najmniejszy błąd.

 • Testy i wdrożenie

  Rozpoczynamy szczegółowe testowanie modułowe i integracyjne. Nie umknie nam nawet najmniejszy błąd.

 • Sukces

  Świętujemy go razem z klientem. To najlepsza nagroda i satysfakcja z wykonanego projektu. Świadectwem naszych osiągnięć jest ciągła współpraca ze stałymi klientami i ich liczne rekomendacje.

Klienci

Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt