Sklep internetowy na Magento2

W pełni funkcjonalny sklep internetowy
za 40 000 zł.

Możliwość płatności w ratach.

Certyfikowani developerzy

Tylko 4 tygodnie na wdrożenie sklepu Magento

IDEAmagentobox – platforma sklepowa oparta na systemie Magento 2

IDEAmagentobox to gotowa, całkowicie skonfigurowana platforma sklepowa, oparta o platformę Magento 2. Zaawansowane rozwiązanie dla e-commerce, powstało dzięki wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu i supporcie sklepów internetowych, opartych na Magento. Przy projekcie IDEAmagentobox pracowali certyfikowani deweloperzy i specjaliści UX. Wszystko po to, by stworzyć platformę sklepu internetowego, która skutecznie wspiera sprzedaż w internecie.

To rozwianie kompleksowe, które działa w chmurze (cloud hosting), co przekłada się na wysoką skalowalność, konfigurowalność i elastyczność działania. Gromadzenie danych w przestrzeni online sprawia, że możliwość ich obsługi istnieje z dowolnego miejsca na ziemi. Wysoka wydajność decyduje o tym, że oferowany Magento hosting gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość działania Twojego sklepu internetowego. Skalowalność polega zaś dostosowywaniu parametrów usługi i działania serwerów do zmiennych potrzeb witryny, co pozwala optymalnie wykorzystać dostępne zasoby.

Wygodne raty – nawet do 24 miesięcy.
Zacznij spłacać za 2 miesiące!

Decydując się na płatność w ratach, masz możliwość rozwinięcia swojej sprzedaży, przed podniesieniem kosztu budowy Twojego sklepu!

Po skorzystaniu po raz pierwszy z usługi Raty z PragmaGO, aktywujesz swój portfel ze środkami na kolejne zakupy. Utrzymanie portfela jest całkowicie darmowe. Będzie to dla Ciebie dodatkowa pula środków, które będziesz mógł od ręki wykorzystać na kolejne zakupy firmowe. Wysokość portfela zostanie oceniona po wysłaniu pierwszego wniosku o finansowanie.

 • Przejdź do wniosku, załącz dokument zakupu i podaj swoje dane.
 • Wybierz liczbę rat na spłatę i wyślij wniosek. Warunki usługi otrzymasz e-mailowo.
 • Zaakceptuj warunki kodem SMS. Twoja płatność zostaje rozłożona na raty!
Przechodzę do wniosku

Wydajność i bezpieczeństwo

Produkt ten dedykowany jest sprzedawcom, którzy chcą założyć e-sklep lub tym, którzy już posiadają sklep internetowy na innej platformie i chcą przejść na Magento 2. Korzystając z IDEAmagentobox otrzymujesz dostęp do rozbudowanej platformy e-commerce wraz z cloud hostingiem, czyli utrzymaniem witryny klienta na serwerze. Oprogramowanie jest wyposażone w zaawansowane możliwości analityczne, moduły wspierające sprzedaż i nieograniczone możliwości rozbudowy funkcjonalności. Stwórz swój profesjonalny sklep internetowy w zaledwie 4 tygodnie za jedyne 40 tys zł. Zobacz bezpłatną wersję demo IDEAmagentobox.

Stworzenie sklepu na Magento 2 nie musi się wiązać z olbrzymimi kosztami. IDEAmagentobox, to platforma e-commerce w przystępnej cenie. Budowa sklepu internetowego na najnowszej wersji Magento to jedynie 40 tys. zł. W tej kwocie otrzymujesz w pełni funkcjonalne rozwiązanie, wykorzystywane przez znane marki na całym świecie. Niskie koszty wdrożenia sklepu, pozwolą rozwinąć Twój e-commerce szybciej. W ramach współpracy wykonujemy wszelkie niezbędne czynności, począwszy od zaprojektowania witryny zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami poprzez jej tworzenie i testowanie, skończywszy na utrzymaniu na serwerze w ramach hostingu Magento 2. Wszystkie działania leżą więc po naszej stronie, dlatego Ty możesz się skupić na własnych obowiązkach i zająć się na tym, na czym znasz się najlepiej.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Wdrożenie IDEAmagentobox, czyli oprogramowania sklepu internetowego, na najpopularniejszej na świecie, platformie Magento, jest możliwe w zaledwie 4 tygodnie. To szybsze i korzystniejsze rozwiązanie, niż standardowa budowa sklepu internetowego Magento całkowicie od podstaw. W krótkim czasie stworzysz e-sklep, wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcjonalności, gwarantujące sukces w sprzedaży. Co więcej, w ramach cloud hostingu otrzymujesz dostęp do zasobów ściśle dopasowanych do wymagań i specyfiki Twojej witryny, a Twoje dane są w bezpieczny sposób gromadzone w chmurze. Zapomnij o długotrwałym poszukiwaniu najlepszej oferty, żmudnym porównywaniu parametrów i niejasnym kalkulowaniu – wybierz hosting Magento 2, który jest idealnie dostosowany do Twoich potrzeb i podbij sieć ze swoim sklepem!

Gwarantujemy dostęp do serwisów technicznych na żądanie, dzięki czemu możesz się do nas zgłosić z dowolnymi pytaniami związanymi z działaniem samej aplikacji czy też cloud hostingu Magento 2. Dajemy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji dotyczących obsługi i pracy oprogramowania i szybko rozwiązujemy ewentualne problemy klienta. Platforma na bieżąco się aktualizuje, dzięki czemu masz pewność jej dostosowania do najnowszych standardów webowych i zagrożeń związanych z bezpieczeństwem. W ramach usługi cloud hostingu Magento 2 dostępny jest też certyfikat SSL, który chroni połączenia użytkownika z witryną i ogranicza możliwość zainfekowania jego urządzenia.

Oferowane przez nas rozwiązanie zostało zaprojektowane także z uwzględnieniem wymagań wyszukiwarek internetowych. Profesjonalna optymalizacja pod kątem SEO przekłada się na bardzo dobrą dostępność sklepu w Google, co wprost wpływa na większą liczbę użytkowników, a co za tym idzie – poprawę sprzedaży i wyższe zyski. Również szybkość działania witryny, którą gwarantuje proponowany cloud hosting dla Magento 2 sprawia, że staje się ona lepiej widoczna w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Przede wszystkim jest jednak czytelna i dobrze się wyświetla na urządzeniu końcowym niezależnie od jakości sprzętu, generując przy tym minimalne obciążenia pod kątem transferu danych.

Rozwiązanie dla
wymagających

W IDEAmagentobox nie masz limitu produktów czy kategorii. W sklepie internetowym opartym na Magento, możesz w łatwy sposób zarządzać stanami magazynowymi, łącznie z określeniem minimalnych progów zapasów. Zaawansowana technologia platformy ecommerce, pozwala przydzielić różne ceny dla różnych grup klientów. Mając sklep na Magento 2, nie musisz obawiać się gwałtownych wzrostów ruchu, zwiększonej ilości zamówień czy spowolnienia działania. To oprogramowanie sklepu internetowego, daje olbrzymie możliwości rozwoju sklepów internetowych B2B i B2C, bo jest wysoce skalowane, wydajne, bezpieczne i zarazem proste w obsłudze, którą możesz powierzyć każdemu, kto potrafi korzystać z komputera choć w podstawowym zakresie.

Zastanawiasz się nad
migracją na Magento?

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą platformy z obecnego CMS na bardziej skalowalny – to koniecznie sprawdź ten e-book!

To tutaj w prosty sposób zamieściliśmy najważniejsze wady i zalety obu platform aby pomóc Ci świadomie podjąć decyzję. Sprawdź dlaczego warto przenieść się na Magneto2!

Pobierz e-book

Integracje z Twoimi
ulubionymi platformami

IDEAmagentobox to w pełni funkcjonalne rozwiązanie, które możesz skonfigurować z dowolnym narzędziem m.in do płatności, dostawy, analizy czy systemami ERP.

Co nas wyróżnia

 • Wdrożenie
  40 tys. zł

 • Szybkie wdrożenie już w 4 tygodnie

 • 3 różne, w pełni responsywne szablony graficzne

 • W pełni funkcjonalny sklep na Magento2

 • Nielimitowana liczba produktów

 • Bezpieczne
  rozwiązanie

Zobacz szablony

Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze warianty responsywnej szaty graficznej, szablony sklepu internetowego na Magento. Zaprojektowane z myślą, o jak największej konwersji. Szablony zostały stworzone przez eksperta UX tak, abyś mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swojego biznesu. Bez problemu dopasujesz wybrany szablon platformy sklepowej do swoich potrzeb. Dzięki oprogramowaniu sklepu internetowego, szybko i profesjonalnie zaprezentujesz produkty, dodasz informacje o promocjach, nowościach czy blogowe wpisy z inspiracjami. Wybierz jeden z gotowych szablonów i zapewnij swoim klientom wygodne zakupy.

Poznaj dedykowane rozwiązania dla sklepów na Magento 2 wraz z cloud hostingiem.

Najczęsciej zadawane pytania

 • Jak wygląda wdrożenie?

  Wdrożenie sklepu internetowego na Magento 2 zajmuje jedynie 2 tygodnie. Jest to dużo szybsza opcja niż budowa e-sklepu od zera, która trwa kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Cały proces przebiega bardzo sprawnie. Zaczyna się on od rozmowy, wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązanie. Następnie certyfikowani developerzy Magento wdrażają sklep. Po tym etapie następują testy. Twój sklep jest gotowy! Możesz zacząć dodawać produkty i sprzedawać.

 • Ile kosztuje sklep internetowy?

  Całkowita opłata za sklep internetowy na Magento 2 IDEAmagentobox to zaledwie 40 tys. Koszt sklepu internetowego jest jednorazowy. Sklep należy do Ciebie, nie pobieramy stałych miesięcznych opłat za jego używanie. Napisz do nas, żeby otrzymać pełną specyfikację i dowiedz się więcej na temat oferty!.

 • Czy jest limit produktów?

  Nie, nie ma limitu produktów. W IDEAmagentobox możesz dodać dowolną ilość produktów, kategorii i podkategorii. Dzięki temu doskonale nadaje się do obsługi dużych i bogato wyposażonych sklepów internetowych. To rozwiązanie nie ogranicza Twojego biznesu, tylko pomaga przyśpieszyć jego rozwój.

 • Czy jest wersja demo?

  Tak napisz do nas. Prześlemy do Ciebie wersję demo sklepu na IDEAmagentobox, która pozwoli Ci na sprawdzenie jego funkcjonalności i działania przed zakupem.

Zwiększ swoją sprzedaż!

Dowiedz się więcej o IDEAmagentobox
Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt