Hosting sklepów internetowych z pakietem bezpieczeństwa

Dbamy o bezpieczeństwo i szybkość Twojego sklepu. Możesz na nas liczyć przez 24/7. Gwarantujemy nieograniczony miesięczny transfer. Z nami nie musisz się obawiać gwałtownych zwrotów ruchu.

Zamów hosting

Cennik hostingu IDEAcloud

IDEAcloud1000PLN / MSC
Hosting dedykowany małym i średnim e-commerce
IDEAcloud Enterpriseod 1000PLN / MSC
Hosting indywidualny, przygotowany specjalnie dla Ciebie, dostosowany do potrzeb Twojego biznesu

IDEAcloud - hosting dedykowany dopasowany do potrzeb sklepu na Magento, PrestaShop, Sylius i Shopware

IDEAcloud został stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia, obsługi sklepów internetowych na Magento i PrestaShop. Usługa hostingu dedykowanego dopasowana do Magento i PrestaShop, a także do Sylius i Shopware, to niezawodne rozwiązanie dla e-sklepów, wykorzystywane przez znane marki na całym świecie. Skuteczna infrastruktura serwerowa, stworzona pod kątem najlepszej wydajności hostingu Magento, zapewni sprawne działanie Twojego e-commerce, gwarantując mu odpowiednie do wydajnego działanie zasoby infrastruktury sieciowej z możliwością ich indywidualnej konfiguracji dla konkretnego sklepu internetowego, np. w zakresie wielkości bazy danych czy ilości pamięci RAM. Pojemne dyski, prosty w obsłudze i czytelny panel klienta, wszechstronne i szeroko dostępne wsparcie – dzięki temu Twój biznes online stanie się jeszcze efektywniejszy!

Nasze rozwiązanie serwerowe gwarantuje stabilne funkcjonowanie platform sprzedażowych. Profesjonalny zespół na bieżąco analizuje dane i monitoruje bezpieczeństwo hostingu e-commerce. Zapewnia to natychmiastową reakcję na nietypowe zdarzenia. Serwery IDEAcloud to najlepsze miejsce dla Twojego sklepu internetowego Magento. Zamów spersonalizowaną wycenę hostingu.

Hosting Magento stworzony z myślą o sklepach z e-commerce

IDEAcloud to hosting specjalnie dopasowany pod potrzeby e-commerce. Gwarantuje bezpieczeństwo i sprawne działanie Twojej platformy sprzedażowej. Dzięki zastosowaniu rozwiązania, opartego o kontenery bazodanowe i aplikacyjne, na maszynach z szybkim procesorem, w granicach blisko 4GHz, zapewniamy przetwarzanie dużej ilości danych w mgnieniu oka. Wykorzystujemy maszyny wyposażone w dyski NVMe i udostępniamy niezbędną ilość pamięci RAM. Dzięki dedykowanemu hostingowi Magento osiągniesz lepsze wyniki w swoim e-commerce. Zapewniamy także najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojej bazy danych, w związku z czym możesz prowadzić nieprzerwaną i przyjazną użytkownikowi działalność sklepu internetowego.

Skalowalny, szybki i dedykowany hosting

Nasze autorskie rozwiązanie oparte o MPU IDEA commerce gwarantuje dużą wydajność. Technologia Load Balancing umożliwia skalowalność sklepu. Z naszym hostingiem nie musisz obawiać się gwałtownych wzrostów ruchu w sklepie na Magento, PrestaShop, Sylius, czy Shopware. Wszystkie dane przetwarzamy w czasie rzeczywistym. Ponadto monitorujemy ruch sieciowy w Twoim sklepie, przy użyciu dedykowanych narzędzi. Świadczymy usługi zorientowane na potrzeby klientów, dlatego możesz liczyć na całodobowy support i pomoc w każdej sprawie obejmującej nasze serwery, również VPS.

Niezawodny hosting dla e-sklepu

Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo danych, nad którymi czuwa zespół profesjonalnych inżynierów. Chronimy Twój sklep internetowy przed atakami hakerskimi, przy pomocy zaawansowanych filtrów sieciowych firewall, dlatego komputer użytkownika przeglądającego Twoją witrynę jest bezpieczny. W IDEAcloud dobieramy rozwiązanie do potrzeb Twojego e-commerce. W stałej, miesięcznej cenie otrzymujesz dostęp do niezawodnych i szybkich serwerów i usług supportu.

Oferowany hosting Magento to dobre rozwiązanie niezależnie od wielkości bazy danych, pamięci RAM potrzebnej do działania sklepu internetowego, czy wymaganej wersji PHP, bądź MySQL. Stawiając na nasz serwer dedykowany, masz pewność, że wybierasz najnowocześniejsze, profesjonalne rozwiązania IT, które wspomagają Twój biznes online. Skorzystaj z możliwości, jakie daje oferta i spraw, żeby limit danych, obciążenie procesora, szybkość transferu i inne ograniczenia dla Twojego sklepu internetowego odeszły w zapomnienie!

Dowiedz się więcej

Zalety hostingu dedykowanego Magento

 • Bezpieczny

  Gwarantujemy najwyższy poziom ochrony.

 • Skalowalna
  technologia

  Nagłe zwiększenie ruchu nie wpłynie na szybkość strony.

 • Brak
  limitów danych

  Użyta technologia i maszyny wyposażone w dyski NVMe.

 • Wydajny
  hosting

  Sprawne i efektywne działanie serwerów.

 • Stała
  miesięczna opłata

  Nie musisz co chwilę wyliczać kosztów utrzymania hostingu.

Poznaj dedykowane rozwiązania dla sklepów na Magento

Najczęściej zadawane pytania

 • Co to jest hosting Magento?

  IDEAcloud to hosting dopasowany do potrzeb Magento. Zaprojektowany tak, aby zapewnić szybszą pracę sklepu niezależnie od ilości produktów, czy ilości wejść.

 • Co to jest hosting PrestaShop?

  Hosting PrestaShop to wszystko, czego potrzebujesz sprzedając online.

 • Co to jest hosting Sylius?

  Hosting Sylius to hosting specjalnie dopasowany pod potrzeby e-commerce.

 • Co to jest hosting Shopware?

  Hosting Shopware gwarantuje bezpieczeństwo i sprawne działanie platformy sprzedażowej Shopware.

 • Jaki hosting do sklepu internetowego wybrać?

  Wybierając hosting do sklepu internetowego, musisz zwrócić uwagę na szybkość działania, ewentualny limit baz danych, ilość dostępnych zasobów dyskowych czy wielkość pamięci RAM. Nie możesz pozwolić na wolne ładowanie się sklepu. Kolejną ważną rzeczą jest bezpieczeństwo i niezawodność. To wszystko zapewnia IDEAcloud.

 • Czy jest kopia zapasowa?

  Tak, codziennie wykonujemy kopie zapasowe. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa utrzymujemy je w dwóch niezależnych miejscach. Pozwala to uniknąć problemów ze sklepem internetowym i utraty danych. Jednym kliknięciem możemy przywrócić najbardziej aktualną wersję sklepu, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. W razie konieczności nasz support może zapewnić wszechstronną pomoc w tej kwestii. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Skontaktuj się z nami
i otrzymaj indywidualną wycenę hostingu IDEAcloud