Specjaliści
e-commerce

Specjalizujemy się we wdrożeniach i utrzymaniu sklepów internetowych opartych o platformy, Magento, Magento 2 i PrestaShop.
O e-commerce wiemy wszystko!

Agencja e-commerce

Na sklepach internetowych znamy się jak nikt inny. Naszą dewizą jest skuteczność. Dążymy do perfekcji, bo wierzymy we wzory idealne. Wiemy, jak posługiwać się narzędziami, jakie mamy w ręku. Robimy to doskonale, dlatego rozwijamy i tworzymy sklepy internetowe. IDEA commerce to interaktywna agencja e-commerce tworzona przez profesjonalnych grafików, programistów i webmasterów, gotowych wspinać się na kolejne szczyty. Nasze projekty rodzą się z połączenia wiedzy i pasji – a my jesteśmy dumni ze wszystkich swoich prac. Oferowany przez nas Support Premium, to najlepsza inwestycja w rozwój sklepu internetowego.

Za pomocą internetu firmy mogą łatwiej i szybciej dotrzeć do klientów, efektywniej prowadzić sprzedaż online, a także sprawniej wymieniać się informacjami pomiędzy poszczególnymi działami wewnątrz przedsiębiorstwa oraz z partnerami biznesowymi. Jednak aby każdy z tych procesów przebiegał szybko i sprawnie, potrzebny jest odpowiedni system. Jego budowę warto powierzyć specjalistom z IDEA commerce, którzy mają niezbędną wiedzę i umiejętności.

Prowadzona przez nas agencja interaktywna to zespół ekspertów e-commerce, których specjalizacją jest tworzenie sklepów internetowych i systemów ERP. Doświadczenie, wiedza i pasja, którymi dzielimy się z klientami, wykonując zlecone przez nich zadania, to gwarancja idealnie działających rozwiązań.

Projektujemy i obsługujemy sklepy internetowe na platformach Magento, a także PrestaShop, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i razem z nami przenieś swój sklep internetowy na wyższy poziom.

Czym się zajmujemy?

Obsługą sklepów internetowych na Magento i Magento 2. Oferujemy Support Premium, dzięki któremu nie będziesz musiał zajmować się sprawami technicznymi w e-sklepie. O wszystko zadbają nasi certyfikowani deweloperzy. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania e-commerce skrojone na miarę w Twoich potrzeb, w oparciu o system Magento 2 i PrestaShop. Z nami Twój sklep internetowy nabierze rozpędu.

Jako agencja e-commerce zapraszamy do współpracy, zarówno małe i średnie, jak i duże firmy – tworzymy sklepy internetowe dla przedsiębiorstw o dowolnej skali działalności.

Dowiedz się więcej

Technologie, których używamy

W naszej pracy używamy technologii zgodnej z najnowszymi światowymi trendami. Wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Kreujemy i tworzymy innowacyjne produkty, aby sprostać wymaganiom rynku e-commerce. Jednym z nich jest system IDEAerp, automatyzujący proces sprzedaży w sklepie internetowym. Razem z IDEAcloud zadbamy również o hosting Twojego sklepu.

Magento Certified Specialists

Możesz nam zaufać,
jesteśmy certyfikowanymi deweloperami Magento.

Nasz zespół tworzą wysoko wyspecjalizowani, doświadczeni specjaliści. Ciężką pracą osiągnęliśmy status lidera branży e-commerce. Zaufały nam setki firm, w tym znane i cenione na rynku marki. Nasze autorskie rozwiązania zostały zauważone i nagrodzone w konkursach e-commerce. Praca to nasza pasja, w której każdego dnia stawiamy przed sobą ambitne cele. Możesz nam zaufać, za pomocą technologii z sukcesem rozwijamy biznesy naszych klientów.

Co wyróżnia naszą agencję e-commerce

  • 300 zadowolonych klientów

  • 10 500 000 zapisanych linii kodu

  • Niezwłoczna reakcja Supportu Premium

  • Certyfikowani
    deweloperzy

  • Najnowsza
    technologia

  • Gotowość 24/7 możesz na nas liczyć

Postaw na Magento

Nie bez powodu Magento jest jedną z najczęściej wybieranych platform sprzedażowych. Dostarcza ona rozwiązania, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających sprzedawców. To idealne wyjście dla osób, które chcą posiadać sklep internetowy, który posiada wiele funkcjonalności oraz umożliwia sprzedaż wielu produktów. Ale dlaczego warto postawić na \nMagento? Jest to bardzo uniwersalna platforma, sprawdzi się przy sprzedaży każdego \nrodzaju asortymentu. Dodanie nowego modułu do sklepu nie stanowi problemu. Wygląd oraz funkcjonalność sklepu e-commerce możemy dopasować do swoich potrzeb. Magento jest także bardzo stabilne, zarówno po stronie klienta, jaki i admina. Gwarantuje dostępność sklepu oraz ciągłość w działaniu. Dzięki temu możemy być spokojni o dyspozycyjność dla klientów. Sklep internetowy na Magento umożliwia prowadzenie sprzedaży B2B oraz B2C w jednym miejscu. Nie musimy się martwić o dodatkowe koszty związane z prowadzeniem różnych sklepów dla każdego rodzaju klienta. Platforma Magento jest wciąż rozwijana, zapewnia to nadążanie za trendami oraz ciągłe aktualizacje. Właściciele sklepów e-commerce działających na tej technologii mają pewność, że nie pozostaną za konkurencją, w tak dynamicznej branży.

Outsourcing Magento

Planujesz założyć własny sklep internetowy na platformie Magento, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? A może poszukujesz specjalistów, którzy zaopiekują się techniczną stroną jego funkcjonowania? Skorzystaj z naszej oferty outsourcingu Magento, dzięki której Twój sklep internetowy będzie stabilnie działającą platformą sprzedażową. Profesjonalna obsługa platformy e-commerce to pewność, że nad sprawnością i bezpieczeństwem sklepu internetowego będą czuwali eksperci. Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowych sklepów na Magento, a także konfiguracji i aktualizacji już istniejących. Certyfikowani deweloperzy Magento zadbają nad poprawnym działaniem platformy oraz dopasują ją do Twoich wymagań.

Rozwiązania e-commerce dopasowane do Twoich potrzeb

Nie ważne czy głównymi odbiorcami Twojego sklepu są detaliści, czy hurtownie. Sklep internetowy na Magento idealnie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Na jednym silniku można zarządzać sprzedażą B2C oraz B2B. Istnieje możliwość dostosowania wyglądu i funkcji sklepu e-commerce zależnie od rodzaju klienta, który właśnie korzysta z naszej strony. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą zdywersyfikować swoją działalność pod kątem profilu klienta.

Gotowe szablony

Postaw na sprawdzone rozwiązania. Skorzystaj z jednego z przygotowanych wcześniej przez profesjonalistów szablonów. Każdy z nich przystosowany jest dla wersji desktopowej oraz mobilnej. Każdy z szablonów można dostosować do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Modułowość pozwala na nieograniczoną rozbudowę gotowego już rozwiązania. Pośród ogromnej konkurencji, sklep, który wyróżnia się swoim wyglądem, lepiej zapada w pamięć potencjalnym klientom.

Sklepy internetowe

Postaw na doświadczonych web designerów i programistów e-commerce, dla których projektowanie sklepów internetowych to codzienność. IDEA commerce to agencja interaktywna, która pomoże Ci stworzyć atrakcyjną dla klientów internetową platformę sprzedażową. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu czy w innym mieście. Dokładnie omówimy szczegóły całego przedsięwzięcia – czy sklep internetowy powinien wykorzystywać oprogramowanie Magento czy też Prestashop, jak wyobrażasz sobie wygląd sklepu online, a także jaka będzie cena wykonanej pracy. Tworzenie pozostaw nam i ciesz się rozwiązaniami idealnie dopasowanymi dla Twojego biznesu.

Sklepy internetowe PrestaShop

Jedną z najpopularniejszych platform, na której może działać sklep internetowy, jest oprogramowanie PrestaShop. Zaawansowane możliwości tego darmowego rozwiązania e-commerce zostały dostrzeżone przez wiele firm, a wszystko to dzięki możliwościom zbudowania całego system sprzedaży online od podstaw. Dużym atutem sklepu PrestaShop jest jego wydajność, rozbudowane funkcjonalności w zakresie prezentacji produktów, łatwość w uruchomieniu akcji promocyjnych i możliwości analityczne. Cena sklepu internetowego na Prestashop jest uzależniona od indywidualnych wymogów. Dlatego też cennik nie jest ustalany z góry, a z każdym klientem z osobna. Darmowe narzędzie jednak znacznie redukuje koszty wystartowania z biznesem online, jakim jest sprzedaż internetowa.

Kompleksowa obsługa w naszej agencji

Doskonałym uzupełnieniem sklepów, które tworzymy są pozostałe usługi z oferty naszej agencji e-commerce. Integracja IDEAshopbox z IDEAerp to rozwiązanie, które pozwala na łatwiejsze zarządzanie całą sprzedażą. W jednym miejscu mamy informacje z wszystkich źródeł sprzedaży, oprócz sklepu internetowego znajdziemy tam dane z m.in. Allegro czy Amazon. Zarządzanie sprzedażą w jednym miejscu i jej automatyzacja pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz zasobów. Jeśli zależy nam na wysokiej wydajności i stabilności sklepu warto zwrócić swoją uwagę na zewnętrzy hosting. IDEAcloud dostarcza usługi hostingowe na najwyższym poziomie. Zapewnia stabilność sklepu internetowego nawet przy gwałtownym zwiększeniu ruchu. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie dane przechowywane są w chmurze, co pozwala na szybki dostęp. Platforma Magento doskonale sprawdza się przy różnego rodzaju integracjach, mnogość dostępnych modułów sprawia, że sklep e-commerce może działać i wyglądać dokładnie tak jak tego chcemy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozbudowywać go o kolejne funkcje. Jest to bardzo wydajne i skuteczne rozwiązanie.

Case Study

Zapoznaj się z przykładami naszych realizacji. Wybrane case study przedstawiają jakie wyzwania niesie przed sobą wdrożenie sklepu na Magento oraz jak je rozwiązaliśmy. Przedstawiamy tam proces powstania sklepu internetowego od początku oraz przypadki, gdzie był on przenoszony z innej platformy.

Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt