Z przyjemnością informujemy, otrzymaliśmy nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii „Innowacyjne technologie i badania przyszłości”. Wyróżnienie związane jest z działaniami podjętymi w ramach projektu unijnego „Wdrożenie autorskiego rozwiązania informatycznego w postaci innowacyjnego, inteligentnego cyberkonsultanta, szansą na rozwój firmy Idea Commerce z Bydgoszczy”

Dla kogo przyznawana jest nagroda?

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju przyznawana jest od 5 lat. Jej laureatami są innowatorzy, inwestorzy, osoby i organizacje, których sposób działania i myślenia wpływa lub będzie wpływał na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki. Nagroda wyraża szacunek dla pomysłu oraz planu na przyszłość realizowanego projektu i podejścia do jego promocji.

list nominacyjny

Centrum Inteligentnego Rozwoju, które jest organizatorem plebiscytu, zdecydowało się wyróżnić projekt, który ma na celu rozpowszechnienie używania sztucznej inteligencji w prowadzeniu sprzedaży w Internecie. Takie rozwiązanie ma pomóc rozwinąć rynek e-commerce. Efekt naszego projektu to narzędzie, które wykorzystując machine learning, będzie spełniało role wirtualnego asystenta sprzedaży. Dzięki zastosowaniu techniki samouczącej, cyberkonsultant będzie uczył się klienta i w przypadku powrotu do sklepu, umożliwi łatwe i przyjemne zakupy np. ulubionych elementów ubioru.

Nagrody zostaną przyznane podczas 6. Forum Inteligentnego Rozwoju, które ma się odbyć 26-27 września 2021r. Wszystkim nominowanym życzymy powodzenia oraz serdecznie dziękujemy za docenienie naszego projektu.