Outsourcing Magento

IDEA07

Budowanie sklepu internetowego w oparciu o darmową platformę może być doskonałym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych i średnich, jak i dla dużych i dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Spośród wielu platform e-commerce, dostępnych na zasadzie otwartej licencji, na szczególną uwagę zasługuje Magento – oprogramowanie umożliwiające stworzenie od podstaw sklepu internetowego i efektywne zarządzanie sprzedażą. Platforma Magento oferuje swoim użytkownikom szereg zaawansowanych funkcjonalności, zarówno w zakresie tworzenia e-sklepów, jak i zarządzania nimi, optymalizacji czy promowania własnych produktów.

Trudno więc dziwić się, że z roku na rok platforma zyskuje coraz większe grono zwolenników, a według najnowszych danych, wdrożenia Magento na całym świecie przekroczyły liczbę 250 000. Jest to jednocześnie system, który cieszy się największą popularnością w zakresie migracji – spośród wszystkich sklepów internetowych, przenoszonych na inną platformę, aż 45% migracji dokonywanych jest właśnie na Magento. W Polsce system stanowi podstawę funkcjonowania ponad 2000 sklepów, w tym takich marek jak Castorama, RTV Euro AGD czy Adidas. Wiele firm o światowej renomie m.in eobuwie.pl, reserved.pl, czy Lilou, również korzysta z Magento, opierając swoją sprzedaż online na tej niezwykle funkcjonalnej i intuicyjnej platformie.

Magento – podstawowe zalety platformy e-commerce

Łatwa nawigacja, system rozwiązań wspierających SEO i pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarkach, prosty panel administracyjny, czy możliwość stworzenia dowolnej liczby sklepów i powiązania ich w ramach jednego konta, to tylko niektóre zalety systemu, który charakteryzuje się również łatwą skalowalnością – sklep na Magento będzie działał tak samo sprawnie, niezależnie od tego, czy obsługuje kilkadziesiąt, czy kilka tysięcy transakcji dziennie. Pozwala to uniknąć kosztownych i skomplikowanych przenosin sklepu na bardziej wydajne platformy, co często odbija się na ich funkcjonalności. Stworzenie od podstaw sklepu, który w pełni wykorzysta szereg zalet i funkcjonalności oferowanych przez Magento, często wymaga zaawansowanych umiejętności i doświadczenia.

Podobnie jak konfiguracja sklepu zgodnie z założeniami klienta, do której często niezbędna jest odpowiednia wiedza programistyczna. Nic dziwnego, że coraz więcej firm działających w branży eCommerce, zleca stworzenie lub modyfikację sklepu online zewnętrznej firmie, dysponującej zasobami ludzkimi oraz odpowiednim doświadczeniem. Odpowiadając na zapotrzebowanie coraz szerszego grona klientów i inwestorów, oferujemy profesjonalny i kompleksowy outsourcing Magento. Zapewniamy wdrożenia sklepów na Magento, ich budowę, dostosowywanie pod indywidualne wymagania klienta oraz wiele dodatkowych usług, związanych z budową sklepu i efektywnym zarządzaniem sprzedażą.

Porozmawiaj z ekspertem

Obsługa Magento 2

Powierzając naszej firmie wdrożenia Magento, zyskujesz pewność, że nad zaprojektowaniem i stworzeniem sklepu internetowego na najpopularniejszej darmowej platformie eCommerce na świecie, czuwa sztab doświadczonych specjalistów, sprawdzony na wielu polach\ni mający w swoim portfolio szeroki zakres realizacji. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu e-sklepów oraz dostosowywaniu ich parametrów\ndo wymagań rynku i klienta pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera, jeśli chodzi o outsourcing Magento, który obejmuje takie usługi jak:

 • projektowanie i wdrażanie sklepu na Magento,
 • konfiguracja i dostosowanie istniejących sklepów internetowych,
 • aktualizowanie systemu do najnowszej wersji,
 • instalacja dodatkowych rozszerzeń, dodatków i modułów,
 • optymalizacja sklepu internetowego celem podniesienia jego pozycji w wyszukiwarkach,
 • dokonywanie zmian graficznych i zmian w strukturze strony internetowej,
 • wprowadzanie zmian i dodatków o charakterze sezonowym (np. promocje świąteczne, wyprzedaże itp.),
 • wdrażanie programów lojalnościowych i innych akcji marketingowych,
 • wdrożenie płatności internetowych,
 • indywidualne doradztwo w celu zwiększenia funkcjonalności i wydajności sklepu
 • profesjonalną obsługę helpdesk.

Dla kogo jest outsourcingu Magento?

Swoje usługi w zakresie outsourcingu Magento adresujemy do wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć efektywność sprzedaży, usprawnić zarządzanie sklepem internetowym, wdrażać nowe funkcjonalności, a wszystko to przy współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów, będących w stanie zaproponować optymalne w danej sytuacji rozwiązania. Oferujemy również wdrożenie Magento 2 – kolejnej wersji systemu.

 • Zyskaj więcej, wydając mniej

  Jest wiele korzyści, jakie odnoszą przedsiębiorcy, zlecający wdrożenia Magento firmom zewnętrznym. Główną z nich są korzyści finansowe. Outsourcing jest usługą tańszą niż zatrudnienie własnego zespołu IT, składającego się z programisty, grafika, specjalisty w zakresie optymalizacji itp. Stała współpraca, umożliwia negocjowanie atrakcyjnych zniżek cenowych i preferencyjnych warunków.

 • Rozwijaj swój biznes szybciej

  Kolejną zaletą jest możliwość odciążenia własnych pracowników i skierowania ich mocy przerobowych na realizację bieżących zadań. Wybierając outsourcing, przedsiębiorca może zlecić nam kompleksowe stworzenie sklepu internetowego wraz z jego wdrożeniem lub powierzyć jedynie część zadań, których nie jest w stanie bądź nie chce realizować we własnym zakresie. Istotnym czynnikiem jest tu również przeniesienie odpowiedzialności za wykonanie określonych zadań na firmę, która się ich podejmuje.

 • Dbamy o Twój spokój, zapewniając bezpieczeństwo e-sklepu

  Stała współpraca w zakresie zarządzania sklepem internetowym to również pewność szybkiego reagowania oraz kompleksowego wsparcia zarówno w bieżącej działalności, jak i w przypadku nagłych i niespodziewanych usterek czy problemów technicznych. Co najważniejsze – pomoc ta dostarczana jest w ustalonym wcześniej terminie, od czego nie ma ustępstw.

 • Możesz na nas liczyć – zapewniamy helpdesk

  Podstawą satysfakcjonującej współpracy i sprawnej realizacji powierzonych obowiązków jest dla nas komunikacja. Właśnie dlatego oferujemy wiele wygodnych form kontaktu, począwszy od rozmowy telefonicznej, poprzez kontakt mailowy, aż po komunikatory internetowe. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie wykonywać zdalnie wiele prac, korzystając z połączenia z urządzeniami komputerowymi znajdującymi się u klienta. Dokonywanie zmian o znaczeniu strategicznym z punktu widzenia sklepu internetowego, a nierzadko całej firmy, jest zawsze szeroko omawiane na umówionych wcześniej spotkaniach. W ten sposób nasi klienci otrzymują gwarancję, że kwestie związane z budową, wdrożeniem czy konfiguracją sklepu internetowego zostaną zrealizowane z uwzględnieniem ich uwag oraz indywidualnych preferencji.

Magento Certified Specialists

Certyfikowani developerzy Magento

Możesz nam zaufać, jesteśmy certyfikowanymi developerami Magento. Wykorzystujemy najnowsze technologie, do rozwoju sklepów internetowych, Z nami szybciej zrealizujesz swoje cele.

Więcej

Case study

Klienci

Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt